Szatnia dla pracowników – jak ją zaaranżować?

0
253
views

Wielu przedsiębiorców staje przed zadaniem odpowiedniej organizacji przestrzeni, z której każdego dnia będą korzystali ich pracownicy. Takie pomieszczenia są konieczne, zwłaszcza jeśli pracownicy muszą przebierać się w specjalną odzież ochronną czy też roboczą. Z jednej strony chciałoby się postawić na minimalizm i wybierać rozwiązania, które będą solidne i które będą służyły nam przez długi czas. Z drugiej strony- trzeba pomyśleć też o tym, aby takie rozwiązania faktycznie były komfortowe.

 

W rożnego rodzaju zakładach pracy takie wyposażenie może być narażone na szereg niesprzyjających czynników, które wynikają z samego charakteru zakładu czy produkcji. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem są schowki i szafki dla pracowników projektowane i produkowane w określony sposób. Najczęściej są to propozycje mebli metalowych, które produkuje się z wysokiej jakości stali ocynkowanej, a następnie malowanej proszkowo. Metal tego typu jest zabezpieczany przed korozją, a co za tym idzie takie meble znacznie lepiej dają sobie radę z wilgocią. Mają minimalistyczny charakter i prostą, nowoczesną stylistykę, a co za tym idzie bardzo łatwo jest je utrzymać w czystości, w mniejszym stopniu się brudzą i gromadzą kurz. Ze względu na swoją estetykę, takie meble bardzo łatwo można wpisać w aranżację praktycznie każdego pomieszczenia.

 

Estetyczne, ale przede wszystkim bardzo praktyczne

 

W przypadku szafek, jakie najczęściej instaluje się w szatniach pracowniczych, są one zamykane na kluczyki, ale też posiadają specjalne nawiewniki, dzięki czemu do wnętrza zamkniętej szafki dociera powietrze. Do określenia jest wielkość takich szafek, a także ich kolorystyka. Najczęściej są one wybierane w stonowanych kolorach- białym, czarnym lub też granatowym lub szarym. Tego typu wyposażenie nie wymaga właściwie żadnych czynności pielęgnacyjnych, nie wymaga też konserwacji. Wszystko to razem oznacza, że jest to opcja wygodna w użytkowaniu, a także wytrzymała i wyjątkowo solidna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here