Charakterystyka parkingów przy lotniskach

0
1595
views

Co możemy powiedzieć o polskich lotniskach? Na pewno to, że obecnie mają się one oraz lepiej. Oczywiście są takie porty, które na siebie nie zarabiają i trzeba do nich dokładać, ale na szczęście większości to nie dotyczy. Weźmy tu również pod uwagę, że mają one naprawdę dobrą infrastrukturę, a na lotniskach można smacznie zjeść czy też bez obaw o bezpieczeństwo zostawić samochód na dzień, dwa lub nawet kilka tygodni. Niemniej jednak parkingi zlokalizowane na lotniskach są dość drogie. Dlatego też dużą wziętością cieszą się także parkingi znajdujące się poza lotniskiem. Dziś na tapetę bierzemy parking Atmosfera, który zlokalizowany jest przy porcie lotniczym Katowice-Pyrzowice. Co go charakteryzuje?

Najwyższy stopień bezpieczeństwa

Zacznijmy od tego, co jest najważniejsze, a więc bezpieczeństwa. Pamiętajmy tutaj o tym, że każdy pasażer korzystający z linii lotniczych chce mieć pewność, że jego samochód podczas nieobecności będzie bezpieczny. Jak z poziomem bezpieczeństwa jest na parkingu Atmosfera? Wydaje się, że bardzo dobrze, ponieważ nie tylko jest on dobrze ogrodzony i oświetlony, ale także kontrolowany przez ochronę. Dodatkowo jest w nim to, co najważniejsze, a więc monitoring.

Niska cena

Nie da się ukryć, że dla wielu osób korzystających z parkingu liczy się także cena. Jak jest w tym przypadku? Trzeba pamiętać, że cena jest dosyć atrakcyjna. Wiele zależy oczywiście od tego, na jak długo taki samochód jest tutaj pozostawiony. Za czternaście dni, a więc dwa tygodnie zapłacić trzeba jednak tylko dziewięćdziesiąt złotych. Całkiem niewiele, jeśli weźmiemy pod uwagę, że dzień postoju auta na lotnisku może kosztować nawet połowę tego. Różnica jest więc zauważalna gołym okiem.

To oczywiście nie koniec zalet, jakie niesie w sobie parking Atmosfera. Wspomnieć trzeba tu między innymi o restauracji. Każdy może tu smacznie zjeść, a to nie wszystko. Warto dodatkowo podkreślić, że darmowy jest tu transport na lotnisko i z powrotem. Nawet pomimo tego, że parking od portu lotniczego dzieli jedynie 100 m. Pełna oferta tego parkingu dostępna jest na www.atmosfera.eu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here