Prezenty motoryzacyjne na każdą okazję, czyli dlaczego warto podarować komuś niezapomniane chwile na torze wyścigowym?

0
336
views

Jeśli znasz kogoś, kto jest fanem motoryzacji, albo preferuje wyjątkowo emocjonujące i pełne wrażeń atrakcje (a może sam jesteś taką osobą) to prezent motoryzacyjny jest idealnym pomysłem. Wśród wielu różnych voucherów i pakietów z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Oryginalny prezent dla niego

Zastanawiasz się co podarować swojemu mężczyźnie, tacie, bratu, przyjacielowi, który jest fanem motoryzacji? Nie chcesz wręczać mu kolejnej pary bokserek i zastanawiasz się nad czymś bardziej spersonalizowanym? Wizyta na torze wyścigowym z pewnością będzie dla niego zaskoczeniem. Takiego prezentu się nie zapomina. Co ciekawe, prezent motoryzacyjny to nie tylko przejażdżka w sportowym aucie. Wiele firm oferuje także vouchery szkoleniowe i inne emocjonujące atrakcje na torze wyścigowym… i poza nim!

 

Na jaki prezent motoryzacyjny się zdecydować?

Szukając prezentu dla bliskiej osoby, która jest fanem motoryzacji, napotkamy wiele różnych voucherów i możliwości związanych ze sportowymi samochodami i torem wyścigowym. Możliwości jest naprawdę wiele, a wśród nich:

 

  • Przejazd wybranym przez siebie autem – wiele firm oferuje możliwość amatorskiego przejechania się samochodem sportowym pod nadzorem instruktora. Jest to prezent sportowy, który świetnie sprawdzi się dla każdej osoby, która jest fanem konkretnego modelu samochodu. Gwarantujemy, że przejażdżka Lamborghini, Ferrari, czy Mustangiem, to moc niezapomnianych wrażeń dla każdego fana luksusowych samochodów.

Podczas jazdy wybranym autem, poznajemy wszystkie jego możliwości. Warto doświadczyć na własnej skórze przejazdu samochodem sportowym. Moc, jaką posiada taka maszyna, odgłosy pracy jej silnika – to wszystko sprawia, że przejazd zapada w pamięć na długo. Zależnie od preferencji osoby obdarowywanej, możliwe jest dopasowanie ilości przebytych okrążeń na torze wyścigowym oraz możemy dodatkowo zdecydować się na nagranie całego przejazdu samochodem.

 

  • Szkolenie/trening bezpiecznej jazdy – jeśli chcesz sprawić komuś ciekawy prezent związany z motoryzacją, to bez wątpienia treningi i szkolenia doskonalące technikę jazdy do nich należą. Jeśli osoba obdarowywana dopiero zaczyna swoją przygodę na torze wyścigowym, to powinniśmy zdecydować się na trening I stopnia. Możemy wybrać opcję treningu na własnym samochodzie albo samochodzie dostępnym w ośrodku. Jeśli jesteśmy fanami konkretnej marki takiej jak BMW, Mustang, czy Ford, to na pewno zainteresuje nas możliwość sprawdzenia się w takim aucie!

 

Osoba na kursie nauczy się radzić sobie w wielu nieprzewidywalnych i niebezpiecznych sytuacjach na drodze. Takich warunków nie wytworzymy na własną rękę – szczególnie że bez nadzoru instruktora jest to niebezpieczne.

Co ciekawe, jeśli spodoba nam się taka forma atrakcji, to po ukończeniu I stopnia szkolenia, można wykupić (albo ponownie dostać jako prezent motoryzacyjny!), szkolenie II stopnia. Kolejne szkolenia obejmują już o wiele trudniejsze i bardziej wymagające manewry. Dodatkową atrakcją przy wyborze szkoleń bezpiecznej jazdy jest możliwość uczestniczenia w nich w parze.

 

  • Przejazd samochodem wyscigowym jako pasażer – nie każdy fan motoryzacji i adrenaliny musi być orłem na torze wyścigowym. Nie każdy również musi chcieć próbować swoich sił w tym temacie. Dla takich osób stworzono możliwość przejazdu samochodem sportowym u boku doświadczonego instruktora lub… Mistrza Polski albo i Europy! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here